Byłaś Serca Bitem #4

bylas serca bitem4 rgb

Nowe i te starsze, łagodne i bardziej drapieżne, kojące i pobudzające – zawsze piękne. Kiedyś można było je spotkać w radio, dzisiaj – w internecie, ciągle w winylowym sklepie. Ubrane w melodie i rytmy uwodzą swoim czarem. Czasem tłumy, niekiedy tylko kilku dostrzeże ich urok. Niezależne – nie oddają się na własność, ale zawsze mają czas. Trwają czekając na spotkanie. Byłaś serca bitem to randka z piosenkami.

Występują:

EN2AK (Wrocław/U Know Me)

Pochodzący z Wrocławia DJ i producent. Uczestnik Red Bull Music Academy 2013 w Nowym Jorku.

Jedna-druga duetu Przaśnik, w ramch którego wyprodukował dwa entuzjastycznie przyjęte single i Epkę (wszystkie ukazały się na winylach nakładem Funky Mamas and Papas Records). En2ak reprezentuje U Know Me – młodą Polską wytwórnie, która przebojem wdarła się na playlisty DJów na całym świecie.

Twórczość En2aka to nie tylko złożone zgodnie z aktualnymi światowymi trendami, energetyczne bity, to przede wszystkim wiele wyrafinowanych muzycznych smakołyków. Zdecydowanie więcej niż niewymagający muzyczny background.

INVENT

Ten 24-letni producent, DJ i turntablista jest absolwentem Burn Studios na Ibizie. Nagrał sporo mixtape’ów i podcastów, zwyciężył też w konkursie na remix „Might Like You Better” Amandy Blank. Jest autorem bardzo dobrze przyjętej epki na labelu The Very Polish Cut-Outs – „Polish Edits EP #3

Na zbliżającej się EPce „Hey You” podopieczny U Know Me buduje most między starą a nową szkołą – klasyczny rap, hip-house uzupełnia o elementy prosto z 2013 roku. Z tej filozofii wynika dobór gości – na mini-albumie występuje zarówno legendarny KRS- One, jak młody The Kid Daytona, a remiksami zajęli się Azari & III, znajdujący się na szczycie sceny house/disco, oraz połowa duetu TNGHT – Lunice.

KFJATEK

Gdzie: Klub Pauza, ul Floriańska 18, Kraków

Kiedy: 22 Luty, godzina 22:00

Wstęp: darmowy do 23:00/10 zł po 23:00

https://www.facebook.com/events/270213749802109/?source=1