Back 2 The Essence #2 w Klubie Pauza

 

 

Druga edycja warsztatów skupia się na muzyce przeznaczonej typowo dla bboys&bgirls. Będzie sporo funkowo i surowo brzmiących breaków.

Zagrają ponownie Plash oraz Mr Krime. Dodatkową atrakcją na tej edycji będzie muzyka zagrana na żywo za co odpowiadają Piotr Bolanowski (Piano) Grzegorz Sipiora (bass), Mr Krime (perkusja) oraz Plash (gramofony). Zapraszamy wszystkich bboy’s, bgirl’s, funkstylowców oraz ludzi lubiących dobre soczyste funkowe brzmienia. Postaramy się zapewnić Wam taką dawkę muzy że nie wyjdziecie z parkietu.

KEEP ON ROCKIN !

 

Back 2 The Essence #2

Grają: Plash, Mr.Krime, Grzegorz Sipiora, Piotr Bolanowski

Start: 22.00

Wstęp: Free

Data: 14.12

Klub Pauza, Floriańska 18

Muzyka: Hip-Hop, Funk, Breaks

 

DJ Plash

Za gramofonami pojawia się głównie podczas walk b-boy`s, takich jak np. polska edycja Circle Prinz, europejskie eliminacje do Freestyle session, Over the top, Skill masters, All About Style, czy Wrocławskie Konfrontacje.

Jego sety to duża dawka funku, breaków, klasycznego rapu i innych gatunków.

Na stałe współpracuje ze znanymi polskimi jazzmanami takimi jak Jarosław Śmietana (m.in. założyciel słynnego Big Band Katowice), gra także w hardcoreowym zespole Wu-Hae z którym wystąpił przed legendarnym zespołem Korn.

Mr Krime

Legenda polskiej sceny, miłośnik muzyki, dj, turntablist, klawiszowiec, perkusista, producent, kolekcjoner płyt i edukator. Jeden z pionierów polskiego turntablismu. Swoje skillsy udowodnił kilka razy pod rząd, zdobywając nagrody: Vestax Extravaganza Eastern Europe Champion (2001,2002) ITF Poland Champion (2003) Od pewnego czasu Krime nie bierze już udziału w zawodach skupiając się raczej na promowaniu dobrej muzyki w swoich setach. Jest członkiem słynnego składu Mako Boko – wraz z Danielem Drumzem, Jimem Dunloopem, DMC i Patem Patentem. Tam jednak nie tyka gramofonów. Gra na instrumentach klawiszowych. Krime współpracuje również z najlepszym polskim scratcherem – dj.Eprom.