23.11.2013 DONGURALESKO, SHELLERINI, GRUBY MIELZKY w Krakowie

rapowa_jesien23 listopada 2013, godz.: 20:00

Klub Studio,

Kraków, ul. Budryka 4.

Koncert donGURALesko, Shelleriniego oraz Grubego Mielzky’ego w Klubie Studio!

23 listopada sceną krakowskiego Klubu Studio zawładną najlepsze polskie hip hopowe brzmienia: odbędzie się wówczas pierwszy w tym sezonie koncert w ramach Rapowej Jesieni.

donGURALesko, poznański raper, tworzy od 1995 roku. Od tego czasu wydał 6 solowych albumów (dyskografię zamyka Projekt jeden z życia moment z 2012 roku) oraz współpracował z całą śmietanką polskiego hip hopowego półświatka. Twórczość donGURALesko zaliczana bywa do nurtu braggadocio charakteryzującego się rozbudowanymi metaforami i wysoką biegłością techniczną.

Shellerini jest członkiem PDG Kartel oraz składu WSRH stworzonym wspólnie ze Słoniem. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w 1996 roku, jednak dopiero w 2002 roku ujawnił się szerszej publice. W 2010 roku raper wydał płytę Shellerini Gościnnie, która była podsumowaniem wszelkich dokonań muzycznych artysty. 2011 rok to przełom w artystycznej działalności Shellera za sprawą pierwszego legalnego wydawnictwa PDG Gawrosz. Płyta ukazała się w 2011 roku pod szyldem Szpadyzor Records.

Gruby Mielzky to reprezentant najmłodszego pokolenia w polskim rapie – urodzony w 1988 roku raper jest członkiem formacji Lavoholics, prowadzi także solową działalność artystyczną.

Świetne bity, bezkompromisowe teksty, szczerość i zaangażowanie: to łączy artystów występujących w ramach Rapowej Jesieni – nie wolno tego przegapić!

Ceny biletów:

35 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu)

Bilety będzie można nabyć w stacjonarnych punktach Ticketpro w całej Polsce oraz online na stronie www.ticketpro.pl. Bilety kolekcjonerskie będą dostępne w klubach STUDIO (ul. Budryka 4), GWAREK (ul. Reymonta 17) oraz FILUTEK (ul. Rostafińskiego 10).

Więcej informacji o koncercie na www.klubstudio.pl.