Słoń / Shellerini / Mikser / Koni / DJ Soina – 9.05.2014 – Medyk

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert Słonia i Miksera + Dj Soina, WSRH oraz Koniego, który odbędzie się 09.05.2014 w Gdańsku.
Miejsce:
Klub Medyk
Bilety:
I pula – 25 pln
II pula – 30 pln
III pula – 35 pln
Przedsprzedaż:
Chrom Skateshop
Start:
19:00 (koncerty – 21:00)
Wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/494143517364590/
DEMONOLOGIA

Najnowszy Album Słonia i Miksera pt. „Demonologia II” to potrójne wydawnictwo, które ujrzało światło dzienne 4 października 2013 roku. W sumie na dwóch płytach znajdziecie 27 Tracków. Na Albumie gościnnie udzielili się: Brassi, Paluch, Antek Pcpark, Eripe, Kaen, Pih, Shellerini, KacperHTA (Ganja Mafia), Grubas/WZW, Jongmen, Jinx, Te-Tris, Dj Soina, The Returners oraz Dj Kostek. 3 CD to dokument video o kulisach powstawania albumu.

Artyści o Albumie:

„Prace nad płytą trwały rok.12 miesięcy pisania tekstów, 4 kwartały produkcji bitów, 52 tygodnie w poszukiwaniu odpowiedniego brzmienia, 365 dni lawirowania między pracą twórczą, życiem osobistym i zawodowym.

Każdy werbel i każde słowo zawiera w sobie część nas. Obydwaj włożyliśmy całe serducho w to co usłyszysz i zobaczysz, jesteśmy w 100% sobą i każdy z Tracków zawartych na „D2” powstał całkowicie naturalnie. Jesteśmy zadowoleni z płyty i mamy nadzieję, że Wy również będziecie. Dzięki za to że jesteście z nami, do zobaczenia na koncertach!

DJ SOINA
Znany w całej Polsce reprezentant poznańskiej sceny dj’skiej, współtwórca kolektywu Triple impact oraz studio Betony.Na stałe związany z poznańską wytwórnią Szpadyzor Records. W 2011 roku ukazał się legalny debiut Mixtape „Kręci Mnie Vinyl”, który odibił się dużym echem wsród słuchaczy. Dj Soina wraz z DonGURALesko, W.S.R.H, Demonologią, PIH’em oraz RR Brygadą koncertuje i gra imprezy na terenie kraju oraz poza jego granicami m.in. Wielka Brytania(London, Coventry, Aberdeen,Edynburg,Leicester), Irlandia(Cork, Waterford), Holandia(Den Haag, Rotterdam) Francja (Les Deux Alpes). Miał okazje występować na jednej scenie z artystami światowowego formatu : Naughty by Nature (USA), Masta Ace (USA), DJ Premier (USA), Pharoahe Monch (USA) Pyranja (Niemcy),Dope D.O.D (Wielka Brytania) Irie Maffia (Węgry), Indy & Witch ( Czechy ), Killah Priest (Wu-Tang Clan, USA), Killa Kella (UK), DJ Marco Polo (USA),The Beatnuts (USA). Aktualnie promuje swój drugi mixtape Kręci Mnie Vinyl 2

WSRH
Shellerini zaprezentował się szerszej publice w roku 2002 na “Opowieściach z betonowego lasu” donGURALesko. Rok później, dołączył do składu PWS (Mikser i Szpaku), z którym to wypuścił krążek “PDG Rapertuar”. Ponadto na swoim koncie ma dwa mixtape`y nagrane wspólnie ze Słoniem oraz gościnne występy w licznych produkcjach m.in. na “Drewnianej Małpy Rock” DGE, “Operacji Kocia Karma” Killaz Group, “Mixtape nr IV” Dj Decks oraz “Na serio” Rychu Peja SoLUfka. W marcu 2010 ukazała się składanka “Gościnnie Shellerini”. Stanowiła ona preludium do solówki artysty zatytułowanej “PDG Gawrosz” i wydanej w lutym 2011.
Słoń po występach gościnnych na takich projektach jak Łestern 3 Ramony, na dobre wypłynął na mixtape’ie Wyższa Szkoła Robienia Hałasu. Po ogólnopolskim sukcesie krążka (ponad 2000 sprzedanych egzemplarzy) w roku 2009 wydał solową płytę pt.”Chore Melodie”. Na albumie gościnnie udzielili się tacy raperzy jak: Peja , Kaczor (Killaz Group) czy Paluch (Aifam).
24.września 2010 ukazał się kolejny projekt stworzony z poznańskim producentem Mikserem – Demonologia. Album, dzięki któremu Słoń stał się jednym z najbardziej charakterystycznych polskich MC’s.
“Wyższa szkoła robienia hałasu” oraz “WSRH Unhuman Mixtape” nie zawiodły oczekiwań słuchaczy zarówno pod względem tekstowym, jak i muzycznym. Oba albumy cieszyły się sporym zainteresowaniem w innych częściach Polski, głównie ze względu na pokłady energii tkwiące w twórcach WSRH, siłę przekazu oraz niepowtarzalny “typowo poznański styl”.
Sheller i Słoń współpracowali z takimi artystami jak m.in: donGuralesko, Kaczor (Killaz Group), Peja, Onar, Ramona 23, Kajman,Rafi, Paluch, Aifam, Beat Squad, DJ Decks, DJ Kostek, DJ Hen, DJ Story, Mikser, Donatan, Matheo czy Julas.
Poza pracą stricte wydawniczą w latach 2008 – 2010 zajmowali się również prowadzeniem autorskiej audycji RAPodajnia na antenie RadioGlob.pl.
Obecnie promują swój nowy albumem “Szkoła wyrzutków”, który jest jedną z najlepszych płyt w Polsce

KONI
Zajmuje się rapem od 1997. Dwa lata po rozpoczęciu swojej działalności stał się jednym z członków grupy Beat Squad. Na pierwszej płycie „Takie Chwile” udzielił się wyłącznie gościnnie, od drugiej był już pełnoprawnym członkiem grupy. Po wydaniu kolejnych płyt razem z Beat Squad’em czyli „Zapach Lata” który ukazał się w 2008 roku oraz „O czym szumią liście” z 2010 jego kariera zaczęła nabierać tempa.
Po wydaniu ostatniego laidbackowego krążka wraz z Rafim postanowił stworzyć mixtape Rafi/Koni. Album zawierający takie hity jak „Mafia” czy „Lawka”, gdzie gościnnie pojawiła się Klaudia oraz Kubiszew został bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy. Promowany jest teledyskiem do „Mafii” oraz do utworu „Lawka”.
Sukces jaki odniósł ten krążek sprawił, ze 2/3 grupy Beat Squad myślą już nad kolejnym projektem.

Wydanie albumu Rafi/Koni Mixtape było pierwszym krokiem w innym kierunku niż wcześniejsza twórczość artysty, kojarzonego głównie z laidbackiem. Jest to przedsmak tego co znajdzie się na jego solowej płycie pt. „Z Pamiętnika Szaleńca”, której premiera przewidziana jest na jesień 2012.

Koni udzielał się gościnnie na takich płytach jak „Opowieści z Betonowego Lasu” – Donguralesko, „Chore Melodie” – Słoń, „Jestem Stąd” wraz z WSRH, „Unhuman Mixtape” – WSRH, „PDG Gawrosz” – Shellerini, „Demonologia” – Słoń/Mikser, „Szkoła Wyrzutków” – WSRH, „Zaklinacz Deszczu” – Donguralesko oraz wielu innych.

Koni ma na koncie liczne koncerty w całym kraju z Beat Squadem jak również z ekipą WSRH. Repertuar, który zawiera ponad 100 kawałków zawsze przyciąga mnóstwo fanów na koncertach.

2014.05.09 D2 Sheller Koni gdansk