GDAŃSK – PALUCH – ‚MADE IN HEAVEN’ – Klub Medyk – 17.01.2015

Klub Medyk, Kaziu Ent. & Agencja Muzyczno-Eventowa BASHESH z ogromną przyjemnością zapraszają na gdański koncert PALUCHA, promujący jego najnowszy album „MADE IN HEAVEN“ oraz „LEPSZEGO ŻYCIA DILER“

Miejsce – Klub Medyk
Czas – 17.01, 21:00
Bilety – przedsprzedaż Skateshop CHROM, Gd. Wrzeszcz, Wajdeloty 10 (25/30 zł), na miejscu (35 zł)

Support –
Miejska Narracja / SPP Strefa Północ Polska
AUTENTYK (PEKA&JĘDRAS)

ZAPRASZAJCIE ZNAJOMYCH!

„Made In Haven” to dzieło duetu PCC czyli Paluch i Chris Carson, który dość spontanicznie zdecydował się na nagranie wspólnego materiału. Poznański raper po sukcesie trzech ostatnich albumów z których dwa pokryły złotem a jeden platyną nie osiadł na laurach. Tym razem Paluch postanowił połączyć siły z młodym ale bardzo utalentowanym producentem Chrisem Carsonem, który na stałe mieszka w Brukseli. Materiał to duża dawka świeżego brzmienia połączona z ciekawymi rozwiązaniami technicznymi oraz z tym, z czego Paluch znany jest najbardziej czyli dosadną i bezkompromisową liryką. Mocną stroną krążka będą śpiewane refreny w klimatycznych numerach przy których z łatwością można odpłynąć. Atutem płyty jest też powrót do atmosfery znanej z albumów „Pewniak” czy „Biuro Ochrony Rapu” czyli osiedlowego, szorstkiego rapu.

„Lepszego Życia Diler“ to album przesiąknięty życiowymi tematami, które ubrane w słowa pozbawione zbędnej kalkulacji, podkreślą niezależność Palucha zarówno w życiu osobistym, jak i na rapowej scenie. Idealnie trafiające w czułe punkty otaczającej nas rzeczywistości wersy opisują ją dogłębnie i dosadnie, bez cukru i zbędnej polityki.
Jeśli oczekujesz zabawnych „bangerów”, to ten album nie jest dla Ciebie.

Kolejny raz Paluch zgrabnie miesza syntetyczne bity z wartościową treścią, dając odbiorcy ponadczasowy mix, którego nikt wcześniej nie proponował. Oczywiście nie zabraknie klasycznych produkcji, które świetnie komponują się z całością a jednocześnie subtelnie załamują klimat w czasie odsłuchu krążka.
Materiał trafił na sklepowe półki 20 grudnia 2013r nakładem Biuro Ochrony Rapu Records.
„Lepszego Życia Diler” to 7 solowy krążek poznańskiego rapera, który na scenie obecny jest od 2004r.

WIDZIMY SIĘ POD SCENĄ! Skateshop CHROM

2015.01.17 paluch gdansk