18.10.|| SŁOŃ & MIKSER & KACZOR & SHELLER || KONCERT || KLUB SCENA SOPOT

|| SALA KONCERTOWA ||
WSTĘP OD GODZ. 20:00
SUPPORT;GODZ.20.30
KONCERT GODZ. 23:00
………………………………………………………………………
Koncert w składzie:
SŁOŃ
MIKSER
SHELLER
KACZOR
………………………………………………………………………

SŁOŃ & MIKSER

Demonologia (Słoń/Mikser). Wspólny projekt Rapera Słonia oraz producenta Miksera. Na swoim koncie mają dwa albumy „Demonologia” oraz „Demonologia II”. Obie płyty utrzymane są w stylu horrorcore.

https://www.youtube.com/user/demonologiavideo.

Oficjalna Strona: http://demonologia.pl/

https://www.facebook.com/DEMONOLOGIA.OFICJALNIE?fref=ts

SŁOŃ
znany również jako Liryczny Sadysta, Mocne Ogniwo i Otis Driftwood – polski raper. Działalność artystyczną rozpoczął w pierwszej dekadzie XXI w., jednakże pierwsze próby rapowania podejmował już okresie szkolnym. W 2008 roku wraz z Shellerinim utworzył projekt WSRH. Duet zarejestrował wkrótce potem kolejno wydawnictwa Mistrz tu jest remix (feat. Kobra/Fataem) (2008), Wyższa szkoła robienia hałasu (2008) i Unhuman Mixtape (2009). W 2009 roku ukazał się debiut solowy Słonia zatytułowany Chore melodie. Materiał utrzymany, w ówcześnie mało popularnej na krajowym rynku stylistyce horrorcore’u przysporzył raperowi popularności w podziemiu artystycznym.

Następnie w duecie z producentem muzycznym Mikserem Słoń nagrał materiał pt. Demonologia (2010), który stanowił stylistyczną kontynuację debiutu rapera. Na nagranej z udziałem licznych gości płycie wystąpił m.in. wokalista zespołu Turbo – Tomasz Struszczyk. W 2012 roku do powszechnej sprzedaży trafiła pierwsza produkcja WSRH pt. Szkoła wyrzutków. Wydawnictwo odniosło sukces fonograficzny plasując się na 5. miejscu zestawienia najpopularniejszych płyt w kraju (OLiS). Rok później ukazał się drugi album Słonia zarejestrowany z Mikserem zatytułowany Demonologia 2. Trzypłytowe wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu zestawienia OLiS.

https://www.facebook.com/wsrh.slon?fref=ts

KACZOR

Polski raper, znany również jako Gracz z Numerem Pierwszym, działalność artystyczną rozpoczął w zespole Rapscalion X, w którym występował w latach 1994-1995,w tym samym roku zespół przyjął nazwę Killaz Group którego członkiem był aż do rozwiązania zespołu w 2008 roku.

W 2009 roku nagrał utwór pt. „Ten Dzień” z okazji walki Jędrzeja „Węgorza” Kubskiego w formule MMA na gali XFS2, która odbyła się 7 lutego tego samego roku w Poznaniu. W lutym 2010 roku raper uzyskał nominację w plebiscycie Podsumowanie 2009 serwisu Poznanskirap.com w kategorii artysta roku].

Pierwszy solowy album Kaczora pt. „Przyjaźń Duma Godność” ujrzał światło dzienne pod koniec 2010r. i został dobrze przyjęty zarówno przez krytykę jak i fanów. Artysta współpracował z gwiazdą amerykańskiego rapu Paul Wall’em z Houston co zaowocowało teledyskiem do numeru „From H-Town To Poznań” Single „Ile Dni” i „Szukając Siebie” wpisały się już na stałe w hip-hopowe kanony, świadczyć mogą o tym wielomilionowe odsłony w serwisie Youtube jak i świetny odbiór na koncertach.

20 września 2014r. miała miejsce premiera najnowszego krążka artysty pt. „Most Na Rzece Odkupienia”, a światło dnia ujrzały trzy teledyski. Numery „Odkupienie”, „Wiem Kim Jestem” oraz „Wszechstylowy Blitzkrieg” feat. Trzeci Wymiar to tylko namiastka tego, co można usłyszeć na tym bardzo osobistym albumie. Kaczor zaprosił do współpracy przy tym projekcie czołówkę polskich producentów (min. White House, Rx, Dj. Creon) oraz świetnych rapujących gości i dj’ów wśród nich Ero, Trzeci Wymiar, po raz kolejny Paul Wall z USA, Dj. Kostek i wielu innych. Kolejne klipy promujące album w przygotowaniu oraz koncerty, na których Kaczor wraz ze Stóvvą dają energetyczny show.

https://www.facebook.com/kaczorboss?fref=ts

SHELLER

Znany również jako Sheller i Mały Szelma – polski raper. Członek zespołów WSRH i Projekt Własny Styl. Współtworzy także kolektyw PDG Kartel.

Shellerini współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: Beat Squad, Killaz Group, Mrokas, Kaczor, DJ Decks, Rafi, Peja, Donatan oraz DonGURALesko.

https://www.facebook.com/shellerini


……………………………………………………………………….
……………………………………………………………………….

BILETY W CENIE:
1 PULA – 29zł

VIP / ANTRESOLA – 45zł
http://www.scenaklub.pl/vip/
Bilet Vip zapewnia lożę oraz widok z balkonu na główna scenę.

DOSTĘPNE:

KLUB SCENA
www.scenaklub.pl

RESTAURACJA SMAK MORZA
www.smakmorza.pl

EMPIK
eBilet
Biletomat.pl https://www.biletomat.pl/bilety/scenaklub/

………………………………………………………

Przed koncertem o godz. 20:00 zapraszamy na JAZZ JAM SESSION do restauracji Smak Morza.

https://www.facebook.com/events/273779116152022/?ref=5

2014.10.18 Kaczor, Sh, Slon Sopot